"Až umřu, nic na tomto světě se nestane a nezmění
jen srdcí několik se zachvěje v rose jak k ránu květiny"

                                                                    
(J. Wolker)

 

Pohřební služba CM, s.r.o.

Vážení,
naše pohřební služba si již od roku 1993 dovoluje podat Vám pomocnou ruku při zařizování veškerých náležitostí s rozloučením Vaší blízké osoby. Pokud jste se ještě s touto událostí nesetkali, stačí si přečíst naše další řádky.

 

Milí pozůstalí,
od středy 30.9. do pondělí 5.10. budu sjednávat rozloučení pouze po telefonickém nebo emailovém objednání. Děkuji za pochopení.

Vážení pozůstalí,
i v době pokoronavirové pracujeme dál. Pro klidný průběh sjednávání, prosím, volejte: 724 302 394 nebo se ozvěte na e-mail: cm.zelena@seznam.cz. Mám na Vás více času a nepotkáte se tak s jinou rodinou. Samozřejmě je možné přijít i bez objednání.

Pro svozy: telefon 602 550 465 nebo 724 302 394.
Děkuji Vám za důvěru a přejme si zůstat zdraví. Vaše Jana Zelená.

OPĚT ROUŠKY PŘI POHŘBECH
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ohlásil zavedení nových opatření platících od soboty 25.7.2020. Kvůli zabránění šíření viru bude povinné nošení roušek na vnitřních hromadných akcích s více než stovkou účastníků i na pohřbech.
 

Garance služeb

Naše Pohřební služba byla založena v roce 1993 a má dlouholetou tradici.

  • jakožto profesionálové v oboru jsme Vám schopni nabídnout léty prověřené portfolio pohřebních služeb
  • naprosto vyčerpávajícím způsobem a profesionalitou zajistíme všechno tak, aby Vaší jedinou starostí bylo - dostavit se na pohřeb
  • jsme schopni postarat se a poradit v různých záležitostech i po obřadu, neboť svou práci chápeme v mnohem širších souvislostech a zejména jako službu bližnímu
  • naší snahou je udělat pro klienty maximum a mnohdy je to více než sami očekávají - to by jistě mohla potvrdit celá řada významných a známých osobností, jenže... diskrétnost, korektní jednání, etika a úcta k zemřelým je to, na čem si nejvíce zakládáme - zveřejněním referencí bychom porušili všechna pravidla.

Vaše důvěra nás zavazuje.

Naše Objednávková kancelář.