"Až umřu, nic na tomto světě se nestane a nezmění
jen srdcí několik se zachvěje v rose jak k ránu květiny"

                                                                    
(J. Wolker)

 

Pohřební služba CM, s.r.o.

Vážení,
naše pohřební služba si již od roku 1993 dovoluje podat Vám pomocnou ruku při zařizování veškerých náležitostí s rozloučením Vaší blízké osoby. Pokud jste se ještě s touto událostí nesetkali, stačí si přečíst naše další řádky.

Vážení pozůstalí,

i během zvýšených bezpečnostních opatření z důvodu nařízení vlády je naše kancelář otevřená. Pracuji tak, abych se přizpůsobila nynějšímu stavu. Vzhledem k opatřením a doporučením Vás prosím předem se objednat na telefonním čísle 724 302 394. Tím zamezíme shromážďění více lidí v kanceláři. Nabízím Vám i sjednání rozloučení pomocí videohovoru či elektronicky. Chraňme sebe a vše kolem. Nadále zůstává v platnosti, že počet pozůstalých na pohřbech je omezen.

Děkuji Vám za důvěru a přejme si zůstat zdraví. Vaše Jana Zelená.

 

Garance služeb

Naše Pohřební služba byla založena v roce 1993 a má dlouholetou tradici.

  • jakožto profesionálové v oboru jsme Vám schopni nabídnout léty prověřené portfolio pohřebních služeb
  • naprosto vyčerpávajícím způsobem a profesionalitou zajistíme všechno tak, aby Vaší jedinou starostí bylo - dostavit se na pohřeb
  • jsme schopni postarat se a poradit v různých záležitostech i po obřadu, neboť svou práci chápeme v mnohem širších souvislostech a zejména jako službu bližnímu
  • naší snahou je udělat pro klienty maximum a mnohdy je to více než sami očekávají - to by jistě mohla potvrdit celá řada významných a známých osobností, jenže... diskrétnost, korektní jednání, etika a úcta k zemřelým je to, na čem si nejvíce zakládáme - zveřejněním referencí bychom porušili všechna pravidla.

Vaše důvěra nás zavazuje.

Naše Objednávková kancelář.